Blog

Speváčka Anabela Mollová žiarila v outfite od ColoMBiana.

Talentovanú a krásnu speváčku Anabelu Mollovú momentálne obdivuje množstvo sledovateľov. Nafotili sme pre vás zábery v ľanovom outfite a šperkoch z orecha La Tagua vo farbách, ktoré ju najviac charakterizujú. Posúďte sami, ako jej to pristane.

Vianočná zbierka s ColoMBiana!

Pridajte sa ku ColoMBiane a potešte vianočným darčekom dievčatá z detského domovaNádej v Bernolákove.

Reina, kráľovná džungle

Nechajte sa s kolekciou Reina uniesť do sviežeho zeleného sveta amazonského pralesa. Vychutnajte si explóziu tých najžiarivejších farieb a staňte sa pravou kráľovnou džungle.

Marinero - s odvahou dobrodruhov

Máte dušu moreplavca a túžite sa vydať na ďaleké cesty? S kolekciou Marinero môžete každý deň snívať o dobrodružstve a nekonečnej slobode na morskej hladine.
 

Tocar el Mar - dotknúť sa mora

Užívajte si leto po celý rok. V šperkoch z kolekcie Tocar el Mar je ukryté podmanivé morské slnko, ktoré vám prinesie spomienku na teplé krajiny a zohreje vás v akomkoľvek ročnom období.

Čas spomaliť...

Vianočné stromčeky na námestiach a trblietavé dekorácie v obchodných domoch nám našepkávajú, že sa blížia najkrajšie sviatky celého roka. Hrdo ich voláme sviatkami pokoja, a napriek tomu takmer celý predvianočný čas trávime v zhone a strese. Čo tak urobiť to tento rok trochu inak?

Najnežnejšie Vianoce

Najkrajšie Vianoce sú vždy plné pokoja, nehy a dojímavej prirodzenej radosti. Skracujú diaľky medzi ľuďmi a združujú ich okolo jedného stola. Najkrajšie Vianoce nádherne zvonia, svetielkujú a voňajú. Presne tak, ako vám to je najmilšie.

Najkrajší valentínsky dar

Už o pár dní je tu Valentín, deň plný lásky a vďačnosti za ľudí, ktorí majú v našej duši nezameniteľné miesto. Už viete, čím obdarujete svojich najmilších? coloMBiana má pre vás tip na ten najvzácnejší valentínsky darček.
 

Cesty, ktoré stvorili ColoMBianu

Ľudia sa ma často pýtajú, ako som sa dostala až do amazonského pralesa. Pravdou je, že na začiatku svojich ciest som vôbec netušila, že ma osud môže zaviať až tak ďaleko. Ak vás zaujíma môj cestovateľský príbeh, máte chvíľku pre seba a poruke dobrú kávu či čaj, je to ten najlepší čas čítať ďalej.

Mente Abierta: Keď sa snúbi móda so slobodou

Kolekcia Mente Abierta je výnimočná. Myšlienkou, ktorá sa v nej ukrýva, prevedením šperkov aj spoluprácou, na ktorú sme obzvlášť hrdí.

Metallic Edition: V znamení striebornej a zlatej

Ak máte chuť na niečo mimoriadne, limitovaná kolekcia Metallic Edition bude pre vás ako stvorená. Šperky z tejto edície sú plné príjemných kontrastov, ktoré sa dopĺňajú tak nežne, že im nebudete vedieť odolať.

7 vecí, ktoré ma naučila coloMBiana

Nedávno to boli štyri roky, odkedy som sa rozhodla naplno venovať výrobe šperkov. Zdá sa, že po takomto čase vidí človek výsledky svojej práce už celkom ostro a vie zosumarizovať všetko dobré aj zlé na ceste, ktorú si zvolil. coloMBiana ma počas tohto obdobia naučila mnohé, tu je však to najdôležitejšie z jej lekcií:
 

Ciudad: Prebudené mestá

Šperky Ciudad sú pôvabnou oslavou rytmu mesta a nenápadného narúšania stereotypov, ospalých rán a všedných dní. Na trhu, v práci, v knižnici, na káve či prechádzke mestom – buďte tým vzácnym elementom, ktorý dodáva mestu pestrosť, výnimočnosť a život.

Mierová cena zo Slovenska - malý veľký míľnik ColoMBiany

Úprimné ďakujem Medzinárodnému mierovému výboru združenia Hospodársky klub, ktoré ma v marci tohto roka vyhlásilo za laureáta "Mierovej ceny zo Slovenska" za rok 2016.

Kolektívna cesta za udržateľným svetom: Impact Summit 2018

ColoMBiana mala svoje zastúpenie medzi prednášajúcimi z 50 krajín sveta na modelovej konferencii OSN Impact Summit 2018 v Prahe

Dámsky klub: Šperky z orechov z ďalekej Kolumbie

ColoMBiana prijala pozvanie do relácie Dámsky klub na Jednotke s Ivetou Malachovskou.
 

Preberám štafetu po Adele Vinczeovej, Pavlovi Barabášovi či Lukášovi Latinákovi: ColoMBiana ako tvár projektu Olománia

Koho má nasledujúca generácia nasledovať, ak nie nás? Koho počúvať a komu veriť? Akým príkladom dnes pôjdeme, také činy môžeme zajtra očakávať. Tento rok sa mi dostalo veľkej cti, a síce prebrať post ambasádorky výchovno-vzdelávacieho projektu Olománia.

Diana Mórová + coloMBiana = Fashion LIVE!

Je niečo, čo dokáže krásnu a charizmatickú ženu rozžiariť ešte viac? Pestrofarebné šperky coloMBiana tentokrát zdobili Dianu Mórovú na módnom podujatí Fashion LIVE! Podarilo sa im zvýrazniť šarm sympatickej herečky? Posúďte sami.

Moderná estetika v kolekcii GEO: Nežná geometria a svieži dotyk minimalizmu

V jednoduchosti je krása, v minimalizme sa skrýva sloboda. Prinášame vám novú kolekciu nadčasových geometrických šperkov, ktoré budete môcť nosiť vždy a všade.
Fair trade

Fair trade

100 % Nature

100 % Nature

Hand Made

Hand Made

Vážení zákazníci,

vitajte v jedinečnom svete ColoMBiana, v ktorom sa exotická príroda a kolumbijská kultúra spája s európskym zmyslom pre detail. Spojenie ľanového oblečenia a šperkov predstavuje dokonalú súhru pohodlia a elegancie. Nechajte inšpirovať našimi kolekciami!