colombiana@colombiana.sk
+421 948 854 299
Pred návštevou nášho showroomu nám prosím zavolajte, aby sme si na Vás vyhradili čas. Nie sme klasická predajňa. Prosíme, volajte v čase 13:00 - 18:00. Ďakujeme.

Facebook, Instagram

Colombiana SK, s. r. o.
Bartoškova 7 - sídlo spol.
Bratislava 831 04
IČO: 47 477 474
DIČ: 2023910878

Showroom coloMBiana

Dulovo námestie 10
Bratislava
mapa

Ak vás očarili naše dizajnové šperky a odevy, určite si ich príďte vyskúšať do nášho showroomu. Každému zákazníkovi sa však venujeme individuálne, aby si od nás odnášal produkty ako uliate. Špeciálny čas vyhradený len pre vás si môžete dohodnúť na našom telefónnom čísle 0948 854 299, v čase 13:00 - 18:00. Tešíme sa na Vás!Newsletter

Chcete vedieť o našich novinkách ako prví? Prihláste sa na odoberanie newslettera.

Potrebujete ma kontaktovať kvôli reklamácii?

Nezabudnite na dôležité body z našich obchodných podmienok:

  1. Mechanicky či násilne poškodené šperky nemožno reklamovať.
  2. Koža na šperkoch nie je rovnako odolná ako La Tagua a môže sa časom zničiť. Poškodená alebo roztrhnutá koža Vám bude vymenená na počkanie.
  3. Prstene z materiálu La Tagua sa môžu častým kontaktom s vodou poškodiť alebo úplne zničiť. Takéto poškodenie je považované za mechanické a tovar nemožno reklamovať. Venujte preto svojim šperkom dostatočnú starostlivosť a pri umývaní či plávaní ich odložte bokom.
  4. Každý šperk coloMBiana je jedinečný. Preto je možné, že Vami objednaný šperk sa môže od fotografie v našom e-shope jemne líšiť. Ak sa obávate drobných odlišností (napríklad odtieňa materiálu alebo tvaru orechov), navštívte nás, prosím, osobne v našom showroome.
  5. Šperk vymenený pri reklamácii nemusí byť úplne totožný s reklamovaným šperkom. Keďže sú všetky šperky coloMBiana vyrábané ručne a z prírodného materiálu, môžu sa v detailoch čiastočne líšiť.

Kompletné znenie obchodných a reklamačných podmienok nájdete tu.

Fair trade

Fair trade

100 % Nature

100 % Nature

Hand Made

Hand Made

Vážení zákazníci,

vitajte v jedinečnom svete ColoMBiana, v ktorom sa exotická príroda a kolumbijská kultúra spája s európskym zmyslom pre detail. Spojenie ľanového oblečenia a šperkov predstavuje dokonalú súhru pohodlia a elegancie. Nechajte inšpirovať našimi kolekciami!