Najkrajší valentínsky dar

Už o pár dní je tu Valentín, deň plný lásky a vďačnosti za ľudí, ktorí majú v našej duši nezameniteľné miesto. Už viete, čím obdarujete svojich najmilších? coloMBiana má pre vás tip na ten najvzácnejší valentínsky darček.
Najkrajší valentínsky dar
 

14. február nie je len o filmových romancách, západoch slnka, srdiečkových bonboniérach alebo drahých večerách. Rovnako nie je len o partnerskej láske, ale tiež o vďake za všetkých, ktorí pri nás vždy stoja. Valentín je o láske, nehe, porozumení, ľudskom teple, úprimnej radosti a slovách, ktoré potešia.

Niektorí majú potrebu pre svojich milovaných zháňať veľkolepé dary, iným postačia malé prekvapenia. Nezabudnite však na to, že žiaden hmotný dar vám nenahradí to najkrajšie a najvzácnejšie, čo môžete niekomu venovať. Čas.

Ozdobte sa zmyselnou valentínskou červenou a venujte svoj čas vašej polovičke. Urobte si prechádzku po zasneženom lese alebo večernom meste, vyberte sa na výlet alebo napečte koláč. Vychutnajte si spoločné chvíle a buďte pre svojho muža najkrajšou ženou na svete.

Nezabudnite ani na rodinu a priateľov a pripomeňte im, že ich máte radi. Spravte niekomu nádherný deň, je to vo vašich rukách. Čo tak zavolať kamarátku na koláč alebo sa zasmiať s maminou aspoň cez telefón?

A napokon, nezabudnite ani na seba. Tohtoročný Valentín predsa nemusí byť ani pompéznou oslavou lásky, ani obyčajnou sobotou. Môže byť jednoducho dňom, ktorý bude len váš.

Všetky valentínske šperky coloMBiana z fotografií a mnohé ďalšie nájdete aj v našom obchode.

Foto: Monika Bellová

Fair trade

Fair trade

100% Nature

100 % Nature

Hand Made

Hand Made

Vážení zákazníci,

vitajte vo svete jedinečných šperkov coloMBiana, v ktorých sa spája exotická príroda, kolumbijská kultúra a európsky zmysel pre detail. Všetky produkty nájdete v našom obchode. Pre dokonalú súhru vašich doplnkov sa nechajte inšpirovať našimi kolekciami. Ak máte vlastnú predstavu o originálnom šperku a zaujímate sa o výrobu na zákazku, neváhajte ma kontaktovať.