Kontakt

Svoje výrobky si vážim. Rovnako ako ľudí, ktorí si ich vážia tiež. Nebránim sa preto aj osobnému stretnutiu a výrobe na zákazku.


colombiana@colombiana.sk
+421 948 854 299

Facebook, Instagram

Colombiana SK, s. r. o.
Bartoškova 7
Bratislava 831 04
IČO: 47 477 474
DIČ: 2023910878

Showroom coloMBiana

Holiday Inn
Bajkalská 25, 821 08 Bratislava
mapa
Showroom nemá pevne stanovené otváracie hodiny. Ak nás chcete navštíviť, prosím, vopred nám zavolajte.


Potrebujete ma kontaktovať kvôli reklamácii?

Nezabudnite na dôležité body z našich obchodných podmienok:

  1. Mechanicky či násilne poškodené šperky nemožno reklamovať.
  2. Koža na šperkoch nie je rovnako odolná ako La Tagua a môže sa časom zničiť. Poškodená alebo roztrhnutá koža Vám bude vymenená na počkanie.
  3. Prstene z materiálu La Tagua sa môžu častým kontaktom s vodou poškodiť alebo úplne zničiť. Takéto poškodenie je považované za mechanické a tovar nemožno reklamovať. Venujte preto svojim šperkom dostatočnú starostlivosť a pri umývaní či plávaní ich odložte bokom.
  4. Každý šperk coloMBiana je jedinečný. Preto je možné, že Vami objednaný šperk sa môže od fotografie v našom e-shope jemne líšiť. Ak sa obávate drobných odlišností (napríklad odtieňa materiálu alebo tvaru orechov), navštívte nás, prosím, osobne v našom showroome.
  5. Šperk vymenený pri reklamácii nemusí byť úplne totožný s reklamovaným šperkom. Keďže sú všetky šperky coloMBiana vyrábané ručne a z prírodného materiálu, môžu sa v detailoch čiastočne líšiť.

Kompletné znenie obchodných a reklamačných podmienok nájdete tu.

 

 

Fair trade

Fair trade

100% Nature

100 % Nature

Hand Made

Hand Made

Vážení zákazníci,

vitajte vo svete jedinečných šperkov coloMBiana, v ktorých sa spája exotická príroda, kolumbijská kultúra a európsky zmysel pre detail. Všetky produkty nájdete v našom obchode. Pre dokonalú súhru vašich doplnkov sa nechajte inšpirovať našimi kolekciami. Ak máte vlastnú predstavu o originálnom šperku a zaujímate sa o výrobu na zákazku, neváhajte ma kontaktovať.