Mierová cena zo Slovenska - malý veľký míľnik coloMBiany

Úprimné ďakujem Medzinárodnému mierovému výboru združenia Hospodársky klub, ktoré ma v marci tohto roka vyhlásilo za laureáta "Mierovej ceny zo Slovenska" za rok 2016.
Mierová cena zo Slovenska - malý veľký míľnik coloMBiany
 

Väčšina dní v roku sa u nás nesie v znamení zberu plodov La Tagua. Niektoré z tohtoročných dní boli však o čosi výnimočnejšie a priniesli plody navyše – plody našej práce. Jedným z týchto úspechov s vami rada uzavriem rok 2017 a prenechám nastávajúcemu roku 2018, aby mňa i vás voviedol do nového, vzrušujúceho dobrodružstva.

Úprimné ďakujem Medzinárodnému mierovému výboru združenia Neformálne ekonomické fórum, ktoré ma v marci tohto roka vyhlásilo za laureáta "Mierovej ceny zo Slovenska" za rok 2016, s nasledujúcim ocenením:

„Za príkladnosť správania sa k amazonskej krajine a jej domorodému obyvateľstvu, jeho podporou pracovnými príležitosťami, za zisk licencie Fair Trade a za výnimočnú šperkársku tvorbu z rastlinnej slonoviny, ktorou sa nahrádzajú kly slona.“

Zdá sa, že zázraky sa dejú v okamihu, keď sa spojí príroda, krása, radosť z práce a dobrý zámer. Napokon, sami ste mi dôkazom pri každom príbehu, ktorý spolu so mnou a šperkami coloMBiana tvoríte...

Obrovská vďaka, teším sa naše malé spoločné zázraky aj v roku 2018!

Fair trade

Fair trade

100% Nature

100 % Nature

Hand Made

Hand Made

Vážení zákazníci,

vitajte vo svete jedinečných šperkov coloMBiana, v ktorých sa spája exotická príroda, kolumbijská kultúra a európsky zmysel pre detail. Všetky produkty nájdete v našom obchode. Pre dokonalú súhru vašich doplnkov sa nechajte inšpirovať našimi kolekciami. Ak máte vlastnú predstavu o originálnom šperku a zaujímate sa o výrobu na zákazku, neváhajte ma kontaktovať.