Ciudad: Prebudené mestá

Šperky Ciudad sú pôvabnou oslavou rytmu mesta a nenápadného narúšania stereotypov, ospalých rán a všedných dní. Na trhu, v práci, v knižnici, na káve či prechádzke mestom – buďte tým vzácnym elementom, ktorý dodáva mestu pestrosť, výnimočnosť a život.
Ciudad: Prebudené mestá
 

Dostať sa do stereotypu nie je nič zložité, takmer všetci do neho viac či menej dobrovoľne po krátkom čase zapadáme. Vymaniť sa zo všednosti si už ale vyžaduje o čosi viac námahy – a občas i odvahy. Kolekcia Ciudad je o ľuďoch stratených v každodennosti a mestách na pohľad šedých a ospalých. Ale aj o tom, ako sa v jedných aj druhých dá prebudiť život, pestrosť, rytmus a hravé melódie.

Chystáte sa na trh, do práce, knižnice, na kávu či prechádzku mestom? Buďte tým vzácnym elementom, ktorý dokáže mestu vdýchnuť dušu, dodať mu farby a zvuk. Ciudad sú šperky, ktoré môžete nosiť kedykoľvek a kamkoľvek - rozumejú si s dňom i nocou, sú nevtieravé, no nikdy nie obyčajné či nudné.

Zo všedného robia nevšedné, z otupného radostné. Jeden po druhom, vo vašej spoločnosti, prebúdzajú mestá okolo nás...

Fair trade

Fair trade

100% Nature

100 % Nature

Hand Made

Hand Made

Vážení zákazníci,

vitajte vo svete jedinečných šperkov coloMBiana, v ktorých sa spája exotická príroda, kolumbijská kultúra a európsky zmysel pre detail. Všetky produkty nájdete v našom obchode. Pre dokonalú súhru vašich doplnkov sa nechajte inšpirovať našimi kolekciami. Ak máte vlastnú predstavu o originálnom šperku a zaujímate sa o výrobu na zákazku, neváhajte ma kontaktovať.