Metallic Edition: V znamení striebornej a zlatej

Ak máte chuť na niečo mimoriadne, limitovaná kolekcia Metallic Edition bude pre vás ako stvorená. Šperky z tejto edície sú plné príjemných kontrastov, ktoré sa dopĺňajú tak nežne, že im nebudete vedieť odolať.
Metallic Edition: V znamení striebornej a zlatej
 

Kolekcia vznikla pri poslednej návšteve Kolumbie a opäť ju pripomína v každom malom detaile – od tvaru komponentov až po ich vzorkovanú štruktúru. Obľúbený materiál La Tagua sa tento raz stretáva s jemnými komponentmi z čistého striebra a zlatistej mosadze, ktoré šperkom dodávajú neopakovateľné čaro. Ako keď slnko zaleje rozvlnenú vodnú hladinu alebo sa zatrbliecu kvapky rosy v amazonskom pralese.

V kolekcii Metallic Edition si príde na svoje naozaj každý. Kým niektoré kúsky sú vo svojom minimalizme sympaticky ostýchavé, iné pútajú pozornosť výraznejšími rozmermi, farbami a tvarmi. Vyberte si podľa lásky na prvý pohľad a odhaľte svetu kúsok svojho vnútra s novými šperkami coloMBiana.

Všetky šperky z limitovanej edície Metallic Edition nájdete tu.

Foto" Ester Šabíková

Fair trade

Fair trade

100% Nature

100 % Nature

Hand Made

Hand Made

Vážení zákazníci,

vitajte vo svete jedinečných šperkov coloMBiana, v ktorých sa spája exotická príroda, kolumbijská kultúra a európsky zmysel pre detail. Všetky produkty nájdete v našom obchode. Pre dokonalú súhru vašich doplnkov sa nechajte inšpirovať našimi kolekciami. Ak máte vlastnú predstavu o originálnom šperku a zaujímate sa o výrobu na zákazku, neváhajte ma kontaktovať.