Najnežnejšie Vianoce

Najkrajšie Vianoce sú vždy plné pokoja, nehy a dojímavej prirodzenej radosti. Skracujú diaľky medzi ľuďmi a združujú ich okolo jedného stola. Najkrajšie Vianoce nádherne zvonia, svetielkujú a voňajú. Presne tak, ako vám to je najmilšie.
Najnežnejšie Vianoce
 

Užite si svoje tohtoročné Vianoce tak, aby boli pre vás tými najkrajšími na svete. Vychutnajte si čarovné sviatočné chvíle, nekonečnú pohodu, teplo domova, blízkosť svojej rodiny, štedrosť a hojnosť, dobré jedlo, dokonalú výzdobu, nové voňavé knihy a krásne vianočné rozprávky.

A hlavne, nezabudnite si urobiť čas na seba, sú to predsa vaše Vianoce. Venujte svoj čas všetkému, čo vám robí radosť. Poseďte si pri krbe alebo sviečke, zahĺbte sa do príbehov nových alebo aj obľúbených, stokrát prečítaných kníh, pozrite si príjemný film alebo si len tak vyložte nohy, prikryte sa dekou a užite si chuť kávy a vianočných koláčov pri milom rozhovore s vašimi najbližšími.

coloMBiana vám praje tie najkrajšie a najnežnejšie Vianoce, ktoré sa nevytratia s koncom roka či príchodom troch kráľov, ale ostanú vo vás ako krásna hrejivá spomienka čo najdlhšie.

Foto: Ester Šabíková, kolekcia Invierno

Fair trade

Fair trade

100% Nature

100 % Nature

Hand Made

Hand Made

Vážení zákazníci,

vitajte vo svete jedinečných šperkov coloMBiana, v ktorých sa spája exotická príroda, kolumbijská kultúra a európsky zmysel pre detail. Všetky produkty nájdete v našom obchode. Pre dokonalú súhru vašich doplnkov sa nechajte inšpirovať našimi kolekciami. Ak máte vlastnú predstavu o originálnom šperku a zaujímate sa o výrobu na zákazku, neváhajte ma kontaktovať.