Čas spomaliť...

Vianočné stromčeky na námestiach a trblietavé dekorácie v obchodných domoch nám našepkávajú, že sa blížia najkrajšie sviatky celého roka. Hrdo ich voláme sviatkami pokoja, a napriek tomu takmer celý predvianočný čas trávime v zhone a strese. Čo tak urobiť to tento rok trochu inak?
Čas spomaliť...
 

Každý rok sa zastavíme až kdesi po štedrej večeri pri pozeraní obľúbených vianočných rozprávok. Nie je to trochu neskoro? Existujú stovky predsavzatí – menej či viac náročných. coloMBiana má pre vás tip na jedno celkom jednoduché adventné predsavzatie, ktoré vám pomôže spríjemniť ostávajúci čas do Vianoc tým najkrajším spôsobom.

Spomaľte už teraz.

Nájdite si čas na rodinu a priateľov, prejdite sa po meste plnom vianočných svetielok, zatúlajte sa na vianočné trhy, zohrejte sa horúcim vareným vínkom alebo sladkým punčom, ochutnajte pečené gaštany, robte si radosť (napríklad aj našimi šperkami!) a nalaďte sa na Vianoce. Uvidíte, ako budete žiariť!

Šperky coloMBiana dokážu nádherne dokresliť nielen atmosféru leta, ale aj zimy a prichádzajúcich Vianoc.

Nie je nič dôležitejšie ako vy a vaši blízki. Preto je práve teraz ten najlepší čas spomaliť a vychutnávať si čaro Vianoc práve s nimi...

Foto: Ester Šabíková

Fair trade

Fair trade

100% Nature

100 % Nature

Hand Made

Hand Made

Vážení zákazníci,

vitajte vo svete jedinečných šperkov coloMBiana, v ktorých sa spája exotická príroda, kolumbijská kultúra a európsky zmysel pre detail. Všetky produkty nájdete v našom obchode. Pre dokonalú súhru vašich doplnkov sa nechajte inšpirovať našimi kolekciami. Ak máte vlastnú predstavu o originálnom šperku a zaujímate sa o výrobu na zákazku, neváhajte ma kontaktovať.