Reina, kráľovná džungle

Nechajte sa s kolekciou Reina uniesť do sviežeho zeleného sveta amazonského pralesa. Vychutnajte si explóziu tých najžiarivejších farieb a staňte sa pravou kráľovnou džungle.
Reina, kráľovná džungle
 

Vydajte sa so šperkami coloMBiana po stopách ich histórie až do ďalekej Amazónie. Na miesto plné neutíchajúceho života, kde nájdete tisícky druhov z rastlinnej i živočíšnej ríše. Na miesto, odkiaľ pochádza jedinečný prírodný materiál La Tagua, ktorý používame pri výrobe našich šperkov. 

Kolekcia Reina je inšpirovaná sviežimi farbami džungle - od najkrajších odtieňov zeleného porastu a tropických kvetov cez rôznofarebné šťavnaté ovocie prekypujúce najzdravšími vitamínmi až po pestrofarebné perie amazonských papagájov.

Doprajte si radosť z farieb a zvýraznite svoju osobnosť so šperkami z kolekcie Reina. Každý deň sa s nimi môžete stať skutočnou kráľovnou džungle.

Foto: Ester Šabíková

Fair trade

Fair trade

100% Nature

100 % Nature

Hand Made

Hand Made

Vážení zákazníci,

vitajte vo svete jedinečných šperkov coloMBiana, v ktorých sa spája exotická príroda, kolumbijská kultúra a európsky zmysel pre detail. Všetky produkty nájdete v našom obchode. Pre dokonalú súhru vašich doplnkov sa nechajte inšpirovať našimi kolekciami. Ak máte vlastnú predstavu o originálnom šperku a zaujímate sa o výrobu na zákazku, neváhajte ma kontaktovať.