Kolektívna cesta za udržateľným svetom: Impact Summit 2018

21. – 23. septembra mala coloMBiana svoje zastúpenie medzi prednášajúcimi z 50 krajín sveta na modelovej konferencii OSN Impact Summit v Prahe
Kolektívna cesta za udržateľným svetom: Impact Summit 2018
 

Občas máme pocit, že svet patrí hŕstke lídrov a na mnoho vecí nemáme dosah. Opak je však pravdou, pravá, udržateľná zmena začína vždy zdola, od každého jedného z nás. To, že našu planétu vyťažujeme nad únosnú mieru a ľudskosť je niekedy na hranici vymiznutia, je fakt, ktorý si uvedomuje väčšina z nás. Na cestu k skutočnej zmene sa ale vydáva len mizivé percento ľudí. Jedným z trvalých cieľov značky coloMBiana je toto percento zvyšovať; na jednej strane vlastnou prácou a hodnotami a inšpiráciou druhých ľudí na strane druhej.

21. – 23. septembra mala coloMBiana svoje zastúpenie medzi prednášajúcimi z 50 krajín sveta na modelovej konferencii OSN Impact Summit v Prahe, ktorej témou bol 16. cieľ OSN v Agende pre udržateľný rozvoj: podporovať mierové a inkluzívne inštitúcie. Konferencia sa sústredila predovšetkým na vybudovanie systému a globálnej siete, ktorá by postupne dokázala nájsť riešenia na najpálčivejšie otázky dnešnej doby ako je chudoba, vzdelanie, životné prostredie či nedostatok mieru.

Sila zmeny spočíva v ľuďoch, ich hlase a množstve. coloMBiana zachraňuje slony, pomáha vytvárať pracovné príležitosti na miestach, kde je o ne núdza a snaží sa prinášať osvetu všade tam, kde má dosah. Vy možno separujete, recyklujete, žijete podľa princípov zero waste, bicyklujete do práce, pomáhate pri nešťastiach, podporujete rodiny z krajín tretieho sveta, chorých, drobné projekty, či kupujete lokálne produkty. Všetko sa počíta a každý malý detail môže ako efekt motýlieho krídla zmeniť svet. Ak ste sa tu niekde práve našli, ďakujeme, že nám pomáhate ťahať za jeden povraz. Nech vás pocit, že ste/sme na správnej ceste, hreje počas celých Vianoc aj v celom nadchádzajúcom roku!

Fair trade

Fair trade

100% Nature

100 % Nature

Hand Made

Hand Made

Dear customers,

Welcome to the world of unique coloMBiana jewellery in which exotic nature, Columbian culture and European design are combined. You can find all our products in our e-shop. Let yourselves be inspired by our collections to get a perfect combination for your accessories . If you have your own vision of an original piece of jewellery and are interested in custom-made pieces, do not hesitate to contact myself.