Ciudad: Prebudené mestá

Šperky Ciudad sú pôvabnou oslavou rytmu mesta a nenápadného narúšania stereotypov, ospalých rán a všedných dní. Na trhu, v práci, v knižnici, na káve či prechádzke mestom – buďte tým vzácnym elementom, ktorý dodáva mestu pestrosť, výnimočnosť a život.
Ciudad: Prebudené mestá
 

Dostať sa do stereotypu nie je nič zložité, takmer všetci do neho viac či menej dobrovoľne po krátkom čase zapadáme. Vymaniť sa zo všednosti si už ale vyžaduje o čosi viac námahy – a občas i odvahy. Kolekcia Ciudad je o ľuďoch stratených v každodennosti a mestách na pohľad šedých a ospalých. Ale aj o tom, ako sa v jedných aj druhých dá prebudiť život, pestrosť, rytmus a hravé melódie.

Chystáte sa na trh, do práce, knižnice, na kávu či prechádzku mestom? Buďte tým vzácnym elementom, ktorý dokáže mestu vdýchnuť dušu, dodať mu farby a zvuk. Ciudad sú šperky, ktoré môžete nosiť kedykoľvek a kamkoľvek - rozumejú si s dňom i nocou, sú nevtieravé, no nikdy nie obyčajné či nudné.

Zo všedného robia nevšedné, z otupného radostné. Jeden po druhom, vo vašej spoločnosti, prebúdzajú mestá okolo nás...

Fair trade

Fair trade

100% Nature

100 % Nature

Hand Made

Hand Made

Dear customers,

Welcome to the world of unique coloMBiana jewellery in which exotic nature, Columbian culture and European design are combined. You can find all our products in our e-shop. Let yourselves be inspired by our collections to get a perfect combination for your accessories . If you have your own vision of an original piece of jewellery and are interested in custom-made pieces, do not hesitate to contact myself.