Diana Mórová so šperkami coloMBiana

Fashion LIVE! priniesol nadčasové modely slovenských módnych tvorcov a nezabudnuteľné show. Podujatie uvádzala Diana Mórová v šperkoch coloMBiana.
Diana Mórová so šperkami coloMBiana
 
Fashion LIVE! je módne podujatie, ktoré sprístupňuje prehliadky slovenských módnych tvorcov verejnosti. Tento festival módy ma veľmi oslovil úrovňou modelov ale aj kvalitou show návrhárov odprezentovaných v Starej tržnici v Bratislave. Tá určite nezaostávala za svetovými trendami. Svoje najnovšie kolekcie odprezentovali takí umelci ako napr. Jana Kuzmová, Veronika Hložníková, Boris Hanečka, Marcel Holubec, Ľubica Poncik, Martin Hrča a iní. Mnoho Slovákov si myslí, že modely domácich módnych návrhárov sú určené iba pre bohatých, ktorí sa v nich predvádzajú na plesoch a spoločenských večierkoch. Ale pre týchto, pre mnohých vzdialených umelcov je zaujímavé vytvárať aj módu pre normálnu ženu, do práce, kancelárie, na bežný deň či menšiu slávnosť. Samozrejme, cena odráža kvalitu a osobný prístup, ale v konečnom výsledku je to vždy výhra. Podujatie uvádzala krásna a sympatická Diana Mórová v našich ekologických šperkoch coloMBiana. Diana uznáva zdravý životný štýl a čisté prírodné produkty. Žiarivé farby šperkov iba podtrhli energiu ktorá z nej vyžaruje.
Fair trade

Fair trade

100% Nature

100 % Nature

Hand Made

Hand Made

Dear customers,

Welcome to the world of unique coloMBiana jewellery in which exotic nature, Columbian culture and European design are combined. You can find all our products in our e-shop. Let yourselves be inspired by our collections to get a perfect combination for your accessories . If you have your own vision of an original piece of jewellery and are interested in custom-made pieces, do not hesitate to contact myself.