Moderná estetika v kolekcii GEO: Nežná geometria a svieži dotyk minimalizmu

V jednoduchosti je krása, v minimalizme sa skrýva sloboda. Prinášame vám novú kolekciu nadčasových geometrických šperkov, ktoré budete môcť nosiť vždy a všade.
Moderná estetika v kolekcii GEO: Nežná geometria a svieži dotyk minimalizmu
 

Minimalizmus v dvojitom ponímaní

Šperky z kolekcie GEO vizuálne nadväzujú na minimal art, umelecký smer, ktorému dominujú jednoduché línie, tvary, farby, opakujúce sa vzory a eliminujú sa rušivé či priveľmi ozdobné prvky. S cieľom zanechať pocit atypickosti sa v našich šperkoch stretáva geometria v klasickej i “nedokončenej” podobe.

Kolekcia je zároveň navrhnutá v súlade s dnes veľmi obľúbeným trendom minimalizmu a princípom “menej je viac”. Všetky šperky z tejto kolekcie sú vhodné na akúkoľvek formálnu i neformálnu príležitosť a ich dizajn je natoľko nadčasový, že ho neohrozia ani celé desiatky nových módnych vĺn a váš šatník budú dopĺňať mnoho rokov.

Ochutnávka nového projektu

V rámci konceptu jednoduchosti onedlho predstavíme aj nový projekt značky coloMBiana, ktorý ste už v malých dávkach mohli zahliadnuť na našich sociálnych sieťach a v trochu väčších práve teraz na fotografiách z kolekcie GEO. Všetky odprezentované ľanové šaty sú z našej výroby a už čoskoro si budete môcť vybrať z celej škály ich strihov a farieb v našej novej podznačke coloMBiana linen.

Toto leto sa ponesie v znamení nekomplikovanej ľahkosti, no ani náhodou nie fádnosti. My sa nevieme dočkať, veríme, že budete na tom podobne!

Fair trade

Fair trade

100% Nature

100 % Nature

Hand Made

Hand Made

Dear customers,

Welcome to the world of unique coloMBiana jewellery in which exotic nature, Columbian culture and European design are combined. You can find all our products in our e-shop. Let yourselves be inspired by our collections to get a perfect combination for your accessories . If you have your own vision of an original piece of jewellery and are interested in custom-made pieces, do not hesitate to contact myself.