Najkrajší valentínsky dar

Už o pár dní je tu Valentín, deň plný lásky a vďačnosti za ľudí, ktorí majú v našej duši nezameniteľné miesto. Už viete, čím obdarujete svojich najmilších? coloMBiana má pre vás tip na ten najvzácnejší valentínsky darček.
Najkrajší valentínsky dar
 

14. február nie je len o filmových romancách, západoch slnka, srdiečkových bonboniérach alebo drahých večerách. Rovnako nie je len o partnerskej láske, ale tiež o vďake za všetkých, ktorí pri nás vždy stoja. Valentín je o láske, nehe, porozumení, ľudskom teple, úprimnej radosti a slovách, ktoré potešia.

Niektorí majú potrebu pre svojich milovaných zháňať veľkolepé dary, iným postačia malé prekvapenia. Nezabudnite však na to, že žiaden hmotný dar vám nenahradí to najkrajšie a najvzácnejšie, čo môžete niekomu venovať. Čas.

Ozdobte sa zmyselnou valentínskou červenou a venujte svoj čas svojej polovičke. Urobte si prechádzku po zasneženom lese alebo večernom meste, urobte si výlet alebo napečte koláč. Vychutnajte si spoločné chvíle a buďte pre svojho muža najkrajšou ženou na svete.

Myslite aj na rodinu a priateľov a pripomeňte im, že ich máte radi. Spravte niekomu nádherný deň, je to vo vašich rukách! Čo tak zavolať kamarátku na koláč alebo sa zasmiať s maminou aspoň cez telefón?

A napokon, nezabudnite ani na seba. Tohtoročný Valentín predsa nemusí byť ani pompéznou oslavou lásky, ani obyčajnou sobotu. Môže byť jednoducho dňom, ktorý bude len váš.

Všetky valentínske šperky coloMBiana z fotografií a mnohé ďalšie nájdete aj v našom obchode.

Fair trade

Fair trade

100% Nature

100 % Nature

Hand Made

Hand Made

Dear customers,

Welcome to the world of unique coloMBiana jewellery in which exotic nature, Columbian culture and European design are combined. You can find all our products in our e-shop. Let yourselves be inspired by our collections to get a perfect combination for your accessories . If you have your own vision of an original piece of jewellery and are interested in custom-made pieces, do not hesitate to contact myself.